poniedziałek, 28 listopada 2011

BOHATEROWIE

DARCY - ma 17 lat. Kocha taniec i śpiew. Lubi jeździć na deskorolce i bmx'ie. Ma gdzieś co mówią inni, robi to co lubi. Uczy się przeciętnie. Lubi czytać i marzyć. Z jednej strony jest romantyczką, ale nikomu nie zwierza się ze swoich uczuć. Wszyscy znają ją jako wyluzowaną dziewczynę. Ma powodzenie u chłopaków bo jest łądna i dość lubiana. Podoba jej się Harry.

AMY - tak jak jej przyjaciółka ma 17 lat. Zawsze szczera, uśmiechnięta, szalona . Z Darcy przyjaźni się praktycznie od piaskownicy. Nie wyobraża sobie życia bez niej . Nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Amy ma duże powodzenie u chłopców tak jak jej przyjaciółka lecz sama go nie ma. Podoba jej się chłopak z zespołu 1D - Liam .

HARRY - najsłodszy 17 latek w szkole. Na jego widok piszczą wszystkie dziewczyny . Jest najmłodszym członkiem zespołu One Direction. Podoba mu się Darcy lecz wstydzi się do niej zagadać . Z pozoru bardzo rozgadany ale tłumi w sobie uczucia. 

LIAM - nieśmiały 18 latek , członek zespołu One Direction. Od 9 miesięcy jest z Danielle lecz jego stosunki z nią ostatnio nie są zbyt dobre. Najczulszy i najromantyczniejszy chłopak z boysbandu .

ZAYN - szkolny playboy. Może mieć każdą laske o jakiej tylko zapragnie. Podoba mu się Amy lecz wie , że dziewczyna ma coś do jego przyjaciela Liama. Mimo wszystko stara zawrócić jej w głowie . Członek One Direction.LOUIS - 1/5 członków z One Direction. Uwielbia marchewki . Jest najstarszy w zespole ale zachowuje sie jak małe dziecko. Jego dziewczyna ma na imię Eleanor.


NIALL - największy głodomor w zespole. Za jedzenie dał by zabić nawet własną matke. Nie ma dziewczyny. Jest bardzo wesoły. Chłopaki skarżą się że nawet w środku nocy ma czas na wybryki.

1 komentarz:

  1. Bohaterowie fajni, może być ciekawie (: powiem coś więcej jak zobaczę pierwszy rozdział xx [its-gotta-be-you]

    OdpowiedzUsuń